EST | ENG | RUS
esileht

Autorent.ee blogi

Print

 

 

 

Miks nimetatakse trahve erinevalt? Millal nimetatakse trahvi leppetrahviks, millal aga hoiatustrahviks? 

Kuidas käsitletakse erinevaid trahve mis on parkimistrahv, kiiruse ületamise eest määratavate trahvide suurused.

Loe edasi

Mida teha kui rendiperiood on vaid mõned tunnid pikem kui arvestuslik ööpäev?

Tavapäraselt renditakse Eestis sõidukeid 24 tunni arvestuse kaupa. St. kui soovite rentida sõiduki kolmapäeval kl 15-st kuni reede kl 15-ni siis arvestatakse kahe päeva rendi hind.

Loe edasi

 

Rohelise kaardi printimine valgele paberile.

Eestist välja sõites anname koos rendilepinguga kaasa rahvusvahelise kindlustuspoliisi. Euroopa Majanduspiirkonna riikides piisab ka tavakindlustuspoliisist (rahvusvaheline kindlustuspoliis peab olema kaasas sõites Šveitsi, mis ei kuulu Euroopa Majanduspiirkonda)

Loe edasi

 

 

Suverehvidega rendiauto talvises Itaalias

Autorent Itaalias kujunes teisel ja kolmandal korral oluliselt sündmustevaesemaks, kui esimesel korral. Ei oska arvata, kas olukord Itaalia autorendi turul on ajaga viisakamaks muutunud või oli kliendisõbralikum ja ausam suhtumine tingitud sellest, et kasutasin teist rendiettevõtet antud kordadel. Igal juhul kummalgi korral draamat ei tekkinud ei rendisumma, kindlustuse ega tagatisrahaga.
 

Loe edasi

 

Autorent Itaalia moodi

Itaalia-reisiks hakkasin varakult ja põhjalikult valmistuma just auto rentimise koha pealt, kuna olin kuulnud, et seal võib see keeruliseks osutuda. Kliente lollitatakse erinevate lisateenustega, lepingud on konkse täis jne. Autota reisimine ei olnud seekord võimalik ja olles ise juba 10 aastat autorendi alal töötanud, tahtsin sportlikust huvist omal nahal järele proovida, kui hull see asi Itaalias siis ikkagi on. 

Loe edasi

Autorent Kreekas, Rhodosel

Rhodosele minnes ei olnud mul esialgu plaanis autot rentida. Aga kuna hotelli rõdult paistis kaks rendikontorit, siis tekkis mõte, et võiks saare teises otsas ka ära käia, eriti kuna paljud rendikad olid armsad Fiat 500-d. Linna peal ringi jalutades nägime igal tänaval vähemalt üht autorenti. Äri tegema läksime siiski kontorisse, mis paistis kätte hotelli aknast, sest need tüübid olid juba tuttavaks saanud – rõdul istudes oli huvitav jälgida, kuidas tööd tehti. Autosid oli seal kombeks pesta otse tänaval kontori ukse ees.

Loe edasi

 

Mida need lühendid autode juures tähendavad?

Soovid teada, mida tähendavad lühendid ABS, EBD, MSR, EBC, EDS, EDLASR, TCS, BAS, EBA, BA, MBA, HBA, ESC, FDR, ESP, EPS

Loe edasi

 

Mida tuleb jälgida, kui juhtunud on avarii.

Loe edasi

 

Rendiauto eelised.

Põhjused, miks peaks eelistama rendiautot isiklikule. 

Loe edasi