EST | ENG | RUS
esileht

Autorent Tallinnas - väikebusside- ning kaubikute rent

Print

Vastavalt soovile vali autorent, väikebussi-, kaubikute rent. Rendiautod paiknevad Tallinnas. Pikema rendiperioodi korral tasub kindlasti helistada et küsida pakkumist, nii saab rendiauto parima võimaliku hinnaga. Kui soovid sõidukeid võrrelda siis tee valik, millist autogruppi soovid broneerida. Soovi korral saad otsida kõrvalasuvast kalendrist vaba autot endale sobival kuupäeval.

Autorent sõiduautod Autorent kaubikud Autorent väikebussid
Autorent Kaubikud Väikebussid

 

 

Autorent - sõidukite valik.

Sõidukeid saame pakkuda Tallinnas erineva suuruse-, hinna- või varustustasemega. Valikust leiab nii manuaal- kui automaatkäigukastiga sõidukeid. Soovid vedada haagist? Leiame sulle sobiva lahenduse. Juhul, kui on huvi mingisuguse kindla tehnilise lahenduse, näiteks püsikiirushoidja vastu, siis palume eelnevalt täpsustada, kas valitud sõidukil nimetatud lahendus ikka olemas on. Talvisel perioodil tuleb jälgida rehvivalikut. Me ei luba naelrehvidega sõidukit riikidesse, kus need on keelatud. Sõites sellistesse riikidesse peab kindlasti kokku leppima, et sõiduk oleks lamellrehvidega. Üldjuhul on väiksemad autod soodsamad, suuremad kallimad, kuid meie valikus on mõned väiksed luksuslikumad sõidukid, mille hind võib ületada suurema sõiduki hinda. Rendi alguskoht võib asuda nii Tallinna Lennujaamas,  sadamas. Toome väikse lisatasu eest sõiduki Mustamäele, Lasnamäele, Õimäele, Nõmmele, Kadriorgu, Piritale jm. 

Kaubikute rent.

Pakume lisaks sõiduautodele võimalust rentida ilma juhita kaubikud. Eestis kõige enam levinud rendikaubikud on u 12-13 kuupmeetrise kaubaruumiga  Peugeot Boxer L3H2 või Renault Master L3H2. Tihti küsitakse nende kaubaruumi mõõtmeid. Meie poolt pakutavate Boxerite kaubaruumi mõõdud on järgnevad:  kõrgus 1900mm, laius 1800mm ja pikkus 3700mm. Siiski tuleb arvestada, et kongis asuvad rattakoopad, mis pisut  vähendavad mahtu. Hea on teada, et diagonaalis mahuvad sisse näiteks üle nelja meetri pikkused lauad - nii saab sõita suletud kaubaruumi ustega.Välismõõdud on vastavalt laius 2050mm kõrgus 2760mm pikkus 5990mm. Kaubiku välismõõtudest on olulisim kõrgus, mida küsitakse laevapileti broneerimisel. Selliste mõõtudega kaubikuid kõige on pakkuda käige rohkem.  Kõik Peugeot Boxer ning Renault Master rendikaubikud on varustatud püsikiirusehoidjaga. Varustuses on konditsioneer. Lisaks nimetatud kaubikutele on pakkuda ka väiksema- ja suuremamõõdulisi pakiautosid. Meie kaubikutega sõitmiseks piisab B-kategooria juhiloastt. Sõita võib nii Eestis aga kokkuleppel ka EL-i riikides.

Erinevad väikebussid.

Suurema seltskonnaga reisimiseks on meie valikus 7 kuni 9-kohalised väikebussid. Väikebussid on tihti lahendus nendele, kes soovivad reisida suurema perega ning koos sõpradega kaugemale Euroopasse. Pikemateks sõitudeks rendime meelsasti oma uusi ökonoomseid Renault Trafic Long busse. Varustuses on muu hulgas püsikiirusehoidja, konditsioneer ja toonitud klaasid. Pakkuda on ka 7-kohalised väga mugavad Lancia Voyagerid, mille varustuses on muu hulgas navigatisiooniseade, tagurduskaamera, alcantara nahksisu, püsikiirusehoidja, kliimaseade, toonitud klaasid, rooli soojendus jne. Pikaks reisiks on mugav kasutada Peugeot Expert Tepeed. See sõiduk on Renault Traficust küll pisut väiksem, kuid lisamugavuse annab seljatugede reguleerimise lisavõimalused. Renault Traficule laevapiletit ostes peaks kindlasti jälgima millised on nõuded sõiduki kõrgusele.

Ühe suuna rent -  eelneval kokkuleppel.

(Tallinn-Tartu, Tallinn-Pärnu, Tallinn-Riia, Tallinn-Vilnius jt)

Soovite üüriautot pikemaks ajaks? Vajadusel teeme Teile eraldi hinnapakkumise, helistage meile või saatke e-post

Sõit väljaspool Eestit peab olema lubatud rendilepinguga.

Autorent kui teenus on mõeldud autoga sõitmiseks Tallinnas, mujal Eestis ja ka väljaspool Eestit. Kui soovite rendiautoga riigipiiri ületada, andke sellest meile autot broneerides teada. Vastasel korral võib juhtuda, et teid ei lubata autoga üle piiri ning reis jääb pooleli. Eriti oluline on see talvisel perioodil, kuna osa rendiautodest on naastrehvidega, mille kasutamine paljudes riikides on keelatud. Samuti peame jälgima, et anname kaugemale sõiduks auto, millele ei saabuks poole reisi pealt tehnilise hoolduse hoolduse teade. Soovime, et saaksite reisida muretult ning kõik tehnilised küsimused on meie kanda.

Märksõnad: autorent, kaubikute rent, kaubiku rent, autorent tallinnas, väikebussirent, a1, AAA, 1a, 

Privaatsuspoliitika