EST | ENG | RUS
Autorent.ee avaleht

Autorent

Print
 

Autorent - soodsa hinnaga rendiautod.

Vastavalt soovile vali autorent, kaubiku rent või väikebussi rent. Rendiautod paiknevad Tallinnas. Kui soovite ühesuuna renti või autot kaugemal kätte saada tuleb see eraldi kokku leppida. Pikema rendiperioodi korral tasub kindlasti helistada ja küsida pakkumist, et saada rendiauto parima võimaliku hinnaga.

Autorent sõiduautod Autorent kaubikud Autorent väikebussid
Autorent Kaubiku rent Väikebussi rent

  

Autorent

Rendiautosid on pakkuda erineva suuruse ja hinnaga. Valikust leiab nii manuaal- kui ka automaatkäigukastiga sõidukeid. Üldjuhul on väiksemad autod soodsamad, suuremad kallimad. Meie autorendist võite aeg-ajalt leida sooduspakkumiste näol ka suuremaid autosid väikeauto hindadega!

Kaubiku rent

Eestis kõige enam levinud rendikaubikud on u 12-13 kuupmeetrise kaubaruumiga - Peugeot Boxer L3H2 ja Renault Master L3H2. Ka meie valikus on nimetatud kaubikuid kõige rohkem. Kõik meie Peugeot Boxer ja Renault Master rendikaubikud on pärit aastatest 2015 ja 2016 ning varustatud püsikiirusehoidja ja konditsioneeriga. Lisaks nimetatud kaubikutele on pakkuda ka väiksema- ja suuremamõõdulisi pakiautosid. Kaubiku rendiks piisab B-kategooria juhilubadest.

Väikebussi rent

Suurema seltskonnaga reisimiseks on meie valikus 7 ja 9-kohalised väikebussid. Väikebussi rent on tihti lahendus nendele, kes sooviva reisida perega või sõpradega kaugemale Euroopasse. Pikemateks sõitudeks rendime meelsasti oma uusi ja ökonoomseid 2016a Renault Trafic Long busse. Varustuses on muu hulgas püsikiirusehoidja, konditsioneer ja toonitud klaasid.

Ühesuuna rent (Tallinn-Tartu, Tallinn-Pärnu, Tallinn-Riia, Tallinn-Vilnius jt)

Soovite üüriautot pikemaks ajaks? Vajadusel teeme Teile eraldi hinnapakkumise, helistage meile või saatke e-post: autorent@autorent.ee

Saate  autorent autodega sõita nii Tallinnas, mujal Eestis kui ka väljaspool Eestit. Kui soovite rendiautoga riigi piiri ületada, andke sellest meile rendiautot broneerides teada. 

 

 märksõnad: autorent, kaubiku rent  üüriauto, autolaenutus

Soodne autorent Tallinnas.

Google+